O nas

 

Witamy serdecznie w Szkole Tańca Luna Dance Studio 

Szkoła Tańca Luna Dance Studio to grono ludzi, dla których taniec to nie tylko dobra zabawa, ale coś więcej, to  PASJA…


 

Mamy nadzieję, że razem z nami uzależnisz się od tańca i razem spędzimy niezapomniane chwile w rytmie salsy, cha-chy czy samby.

 

Założycielami Szkoły Tańca Luna Dance Studio są Ewa i Piotr Bolesławscy. Ewa - z zawodu dziennikarka i pracownik administracyjny, zdecydowana, stanowcza, oddana pracy zawodowej i firmie, która powstała z miłości do tańca i mężczyzny. Piotr - instruktor tańca sportowego. Wychowanek Studia Tańca Patryka Mierzwy w Lubinie. Od 15 roku życia tańczył turniejowo, zdobywając najwyższą klasę taneczną w Polsce, był członkiem formacji tanecznej Progress.

 

Posiada specjalizację Instruktora Tańca Sportowego zdobytą na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu w 2009 roku.

Ukończył z wynikiem celującym instruktorski kurs kwalifikacyjny 2010-2012 o specjalności taniec towarzyski przy Stowarzyszeniu Sztuki i Edukacji Artystycznej w Krakowie. W latach 2008-2009 był twórcą sekcji tanecznej w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, prowadził zajęcia ze studentami oraz pracownikami uczelni.

 

 

Od 2009 roku instruktor tańca w szkole tańca Renn, od 2010 nauczyciel tańca w Zespole Szkół Społecznych w Lubinie, a od 2011 instruktor tańca w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie.

 

Luna Dance Studio, to coś więcej niż szkoła tańca, to przede wszystkim zrealizowane marzenie. Marzenie o miejscu, w którym każdy bez względu na wiek, umiejętności będzie mógł nauczyć się tańczyć. Zajęcia prowadzone są w atmosferze serdeczności i mają na celu dostarczyć uczestnikom maksimum satysfakcji i przyjemności, a zdobyte umiejętności mają mieć praktyczne zastosowanie w życiu codziennym. 

 

U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

 

 

 

 

Pozdrawiamy i do zobaczenia na parkiecie!